...

Емульсія для купання

Об'єм: 200 мл

Емульсія для купання Емоліум — засіб комплексної дії. Призначений для щоденного дбайливого догляду за сухою, чутливою, схильною до подразнень дитячою шкірою.

Купити емульсію
...

Емульсія для тіла

Об'єм: 200 мл

Емульсія для тіла Емоліум — засіб комплексної дії. Призначений для щоденного дбайливого догляду за сухою, чутливою, схильною до подразнень дитячою шкірою.

Купити емульсію
...

Крем

Об'єм: 75 мл

Крем Емоліум — засіб комплексної дії. Призначений для щоденного дбайливого догляду за сухою, чутливою, схильною до подразнень дитячою шкірою.

Купити крем

Як застосовувати

...

Емульсія для купання

Додайте Емульсію для купання у воду в дитячій ванночці з розрахунку 15 мл (1/2 мірного ковпачка), дорослим — 30 мл (1 мірний ковпачок). Після купання нанесіть зволожувальний засіб Емоліум: Крем, Спеціальний крем, Емульсію для тіла чи Спеціальну емульсію для тіла.

...

Емульсія для тіла

Наносьте Емульсію для тіла після кожного купання. Для оптимального зволоження шкіри використовуйте засіб декілька разів на день.

...

Крем

Наносьте Крем після ранкових і вечірніх водних процедур, за необхідності – протягом дня, щоб шкіра залишалася зволоженою.

Активні компоненти

...

Сечовина та гіалуронат натрію інтенсивно зволожують шкіру й утримують у ній вологу.

...

Олії ши та макадамії забезпечують пом’якшення шкіри, сприяють відновленню природного захисного гідроліпідного шару, запобігають втраті вологи з поверхні шкіри.

...

Тригліцериди жирних кислот насичують шкіру міжклітинними ліпідами.

ЛІТЕРАТУРА

1. Адаптовано з даних, вказаних на упаковках. Висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України: Емоліум Емульсія для купання №05.03.02-03/35168 від 27.05.2014.

2. Адаптовано з даних, вказаних на упаковках. Висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України: Емоліум Крем №05.03.02-03/35167 від 27.05.2014.

3. Адаптовано з даних, вказаних на упаковках. Висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України: Емоліум Емульсія для тіла №05.03.02-03/35170 від 27.05.2014.

4. Горячкина М. В., Белоусова Т. А. Рациональный выбор средств базового ухода у больных аллергодерматозами // Клиническая дерматология и венерология, 2013, № 2.

5. Монахов К. Н., Домбровская Д. К. Механизмы нарушения барьерной функции кожи и методы их коррекции косметическими средствами линии Эмолиум // В помощь практическому врачу, 2010, № 2.

Тобі терміново необхідно придбати Емоліум!