...

Емульсія для купання

Об'єм: 200 мл

Емульсія для купання Емоліум — засіб комплексної дії. Призначений для щоденного дбайливого догляду за сухою, чутливою, схильною до подразнень дитячою шкірою.

Купити емульсію
...

Спеціальна емульсія для тіла

Об'єм: 200 мл

Спеціальна емульсія для тіла зволожує та живить суху й дуже суху шкіру малюків. Зручно наносити на великі ділянки тіла.

Купити емульсію
...

Спеціальний крем

Об'єм: 75 мл

Спеціальний крем зволожує та живить суху й дуже суху шкіру малюків. Ідеальний для нанесення на невеликі ділянки шкіри (руки, щоки та ін.).

Купити крем

Як застосовувати

...

Емульсія для купання

Додайте Емульсію для купання у воду в дитячій ванночці з розрахунку 15 мл (1/2 мірного ковпачка), дорослим — 30 мл (1 мірний ковпачок). Після купання обов’язково зволожте шкіру Спеціальним кремом або Спеціальною емульсією для тіла Емоліум.

...

Емульсія для тіла

Наносьте Спеціальну емульсію для тіла тонким шаром після ранкового та вечірнього купання. Для кращого зволоження можна наносити засіб від 2 разів на день.

...

Крем

Наносьте Спеціальний крем після ранкового та вечірнього миття. Можна наносити декілька разів на день, щоб шкіра отримувала необхідне зволоження протягом дня.

Активні компоненти

...

Сечовина та гіалуронат натрію інтенсивно зволожують шкіру й утримують в ній вологу.

...

Олії ши та макадамії забезпечують пом’якшення та живлення шкіри, відновленню її захисного бар’єру.

...

Cola®Lipid BP і тригліцериди кукурудзяної олії насичують шкіру необхідними міжклітинними ліпідами.

ЛІТЕРАТУРА

1. Адаптовано з даних, вказаних на упаковках. Висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України: Емоліум Емульсія для купання №05.02-03/35168 від 27.05.2014.

2. Адаптовано з даних, вказаних на упаковках. Висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України: Емоліум Спеціальний крем №05.03.02-03/35171 від 27.05.2014.

3. Адаптовано з даних, вказаних на упаковках. Висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України: Емоліум Спеціальна емульсія для тіла №05.03.02-03/35169 від 27.05.2014.

4. Горячкина М. В., Белоусова Т. А. Рациональный выбор средств базового ухода у больных аллергодерматозами // Клиническая дерматология и венерология, 2013, № 2.

5. Монахов К. Н., Домбровская Д. К. Механизмы нарушения барьерной функции кожи и методы их коррекции косметическими средствами линии Эмолиум // В помощь практическому врачу, 2010, № 2.

Тобі терміново необхідно придбати Емоліум!